O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem prefabrykatów betonowych od 2008 roku. Wyroby naszej firmy są sprzedawane w kraju jak i za granicą (Litwa, Niemcy, Anglia) gdzie zdobywają coraz większe uznanie. Przez cały okres istnienia staramy się poszerzać swój asortyment wykorzystując nowe technologie oraz rozwiązania, żeby sprostać wymaganiom naszych klientów.

 

Oferujemy przede wszystkim szeroką gamę kamienia dekoracyjnego wciąż powiększając swój asortyment o nowe elementy kolekcji: dekory, elementy ogrodowe, akcesoria chemiczne i nowe wzory płytek ozdobnych.

 

kamień 2

 

W innowacyjnym procesie produkcji pozbawionym niebezpiecznego hałasu i szkodliwych odpadów korzystamy z naturalnych substratów dzięki czemu nasze kamienie dekoracyjne są zdrowe i przyjazne środowisku. Każdy swój nowy produkt testujemy przed wdrożeniem do sprzedaży nie tylko pod względem wytrzymałości ale również czy spełniają normy jakościowe obowiązujące w Polsce oraz za granicą.

 

Nasz kamień dekoracyjny jest nie tylko świetnym elementem aranżacji wnętrz oraz zastosowania na zewnątrz - nasze kamienie dekoracyjne dodają obiektom niepowtarzalnego charakteru.

 

Nasze płytki zabezpieczają również ściany przed uszkodzeniami, oddzielają ściany od zabrudzeń. Nadają grę światła, niezwykłe, naturalne faktury, które zmieniają się z czasem w ciągu dnia zależnie od kąta padania światła. Zastosowane na zewnątrz bardzo uatrakcyjniają elewację obiektu.

 

Ręczna produkcja i ogromna dbałość o detal, kolorystykę, znakomite odzwierciedlenie naturalnego wyglądu są doskonałą odpowiedzią na potrzeby wymagających klientów.

 

Zapraszamy do współpracy.