Płytki cegłopodobne RUSTICO ROCK - grafit - NOWY KOLOR

Płytki cegłopodobne RUSTICO ROCK - grafit - NOWY kolor cegiełki w Naszej ofercie. Idealne do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz.

 

 

Płytki dekoracyjne RUSTICO ROCK kolor: grafit odznaczają się nieregularną, chropowatą, ręcznie malowaną powierzchnią co powoduje że w efekcie końcowym po ułożeniu na ścianę wyglądają bardzo naturalnie. Cegiełki są ręcznie malowane, przez co każda płytka jest niepowtarzalna - a kolor może się nieznacznie od siebie różnić odcieniem od szarego do grafitowego, co jest efektem zamierzonym.

.
płytki cegłopodobne Rustico Rock 1
 Zdjęcie: Wzór płytek dekoracyjnych RUSTICO ROCK - kolor grafit

 

Płytki cegłopodobne RUSTICO ROCK idealnie odwzorowują ręcznie formowaną starą cegłę. Dopracowana powierzchnia czołowa, nieregularne krawędzie i powierzchnia– to wszystko sprawia, że płytki te są wyjątkowe.

płytki cegłopodobne Rustico Rock

 

Płytki dekoracyjne RUSTICO ROCK w odróżnieniu do cegieł są cieńsze (grubość płytki waha się od 0,5 do 1,4 cm), dlatego zajmują mniej miejsca w pomieszczeniu i co ważne! Można je przykleić prawie do każdej ściany. Są też tańsze od cegieł - a w końcowym efekcie wyglądem nie odbiegają od prawdziwych. Cegła we wnętrzu jest uznawana jako materiał surowy, jednakże umiejętnie użyta sprawi że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru i ciepła. Nierówne krawędzie nadają naturalnego postarzanego charakteru i wpływają na łatwiejszy montaż. Nie wymaga wykonywania przesadnie równych spoin oraz wymiany w przypadku małego uszkodzenia. Dzięki różnorodnej kolorystyce (w ofercie biały, krem, grafit) imitacja cegiełki RUSTICO ROCK może ozdobić ścianę w salonie, sypialni, kuchni czy też na zewnątrz budynku zastosowana jako element dekoracyjny elewacji bądź podmurówkowy.

 

płytki cegłopodobne rustico-rock-grafit-2

 

Płytki ręcznie formowane są bardziej wrażliwe na zabrudzenia, dlatego zalecamy aby po ułożeniu oraz całkowitym wyschnięciu kleju i zaprawy do spoinowania płytki zaimpregnować odpowiednim preparatem. Impregnacja płytek zabezpieczy ścianę narażoną na zawilgocenie lub zaplamienie np. tłuszczem kuchennym, dodatkowo ułatwi utrzymanie ściany w czystości. Niektóre impregnaty mogą lekko zmieniać – przyciemniać, matowić lub nabłyszczać – powierzchnię muru. Dlatego najlepiej przed pomalowaniem całej ściany wypróbować działanie impregnatu na małym fragmencie.

 

Kamień dekoracyjny RUSTICO ROCK grafit jest już w sprzedaży. Dostępny jest również w kolorach: biały, krem.

 Cała oferta na: http://stonel.pl/catalog/kamien-dekoracyjny-rustico-rock-cagla/

Data dodania, 06.06.2016 rok