Podmurówka systemowa. Płyta betonowa DWUSTRONNIE WTŁACZANA - Nowy produkt STONEL

Podmurówka systemowa cieszy się Waszym dużym zainteresowaniem. Dlatego specjalnie dla Was wprowadziliśmy do naszego asortymentu płytę podmurówkę DWUSTRONNIE WTŁACZANĄ ze wzorem po dwóch stronach.

Płyta betonowa gładka wtłaczana dwustronna poprzez wzór z jednej i z drugiej strony wygląda efektownie, co sprawia że idealnie komponuje się w każdym miejscu zarówno od strony posesji jak i od drogi czy sąsiada.

podmurówka-systemowa-dwustronnie-wtłaczana-STONEL-podmurówka-betonowaZdj. Podmurówka systemowa STONEL dwustronnie wtłaczana. 

 

Zastosowanie panelowych podmurówek systemowych coraz częściej wypiera tradycyjne metody budowania fundamentów ogrodzeniowych. Dzięki zastosowaniu gotowych płyt oraz łączników betonowych wyeliminujecie wyrabianie na podwórku betonu niezbędnego do wylania podmurówki, wykonywania szalunków oraz zbrojeń niezbędnych do skonstruowania fundamentu płotu i co najważniejsze - ogromnego bałaganu związanego z wykonaniem tych prac. Dzięki naszym podmurówkom systemowym unikniecie tego problemu, a co najważniejsze zaoszczędzicie cenny czas na wykonanie Waszych ogrodzeń - nie tracąc na końcowym efekcie wizualnym. Podmurówki są idealne do zastosowania przy montażu ogrodzeń panelowych metalowych czy też drewnianych, dodatkowo płyty betonowe są w kolorze szarego betonu który możecie pomalować na dowolny kolor.

-
podmurówka-betonowa-STONEL-system-ogrodzeń-panelowych

Co cechuje nasze podmurówki betonowe?  TRWAŁOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ, SZYBKOŚĆ MONTAŻU a to wszystko w  NISKIEJ CENIE.

 

ZALETY dwustronnych podmurówek betonowych

 

podmurówka-systemowa-STONEL-płyta-betonowa-prefabrykowana-dwustronnie-wtłaczana--02Zdj. Podmurówka systemowa STONEL - przekrój. 

W asortymencie posiadamy kilka wzorów podmurówki dekoracyjnej (cegiełki, piaskowce, gładkie i inne). Podmurówki betonowe oferujemy klientom firmowym na terenie całego kraju jak i osobom prywatnym. Chętnie nawiążemy współpracę z hurtowniami, składami budowlanymi, projektantami a także z firmami deweloperskimi. Dla każdego z naszych partnerów mamy niezbędne materiały reklamowe oraz pełną informację o naszych produktach.

Zapraszamy do współpracy.

Całą ofertę na podmurówkę znajdziecie na www.stonel.pl/catalog/podmurowka-systemowa-prefabrykowana-stonel

                                                                Data dodania, 07.07.2016 rok